Sterox NX

 Proč užívat Sterox NX?
Zvyšuje sexuální výkonnost.
Silná a dlouhotrvající erekce.
Dlouhodobý a trvalý účinek.
Jistota a sebevědomí.
Zvyšuje výdrž a energii během sexu.

Sterox NX obsahuje směs přírodních látek, která výrazně zvyšuje obsah oxidu dusného v krvi a tím prokrvení pohlavních orgánů a zpomaluje jejich následné odkrvování a ochabnutí.

Sterox NX pomáhá vyvolávat silnou, dlouhotrvající erekci a tak může zkvalitňovat a prodlužovat sexuální prožitek.

Účinnost - Nobelova cena
Účinnost obsahových látek je založena na vědeckém objevu, za který získali pánové Robert F. Furchgott, Louis J. Ignarro a Ferid Murad v roce 1998 Nobelovu cenu za chemii.

Maca - kořen prastaré léčivé byliny též zvaný „peruánská viagra“, dlouhodobě výrazně podporuje erekci, působí na mužskou impotenci, ženskou frigiditu a pomáhá s neplodností (zvyšuje počet a pohyblivost spermií).
 

L-Arginin - zvyšuje množství oxidu dusného v krvi, tím ovlivňuje cirkulaci krve a to vede k erekci penisu, podporuje tvorbu a pohyblivost spermií.

Tribulus Terrestris - přírodní stimulant hladiny testosteronu, zlepšuje libido.

Muira puama - je považována za nejcennější brazilské afrodiziakum. Používá se především k zvýšení libida. Mimo to muira puama působí stimulačně, odstraňuje stres, působí při nervovém vyčerpání, slabosti a impotenci.

Složení
Muira Puama (41,5 mg), Maca (125 mg), Tribulus terrestris (66,5 mg), L-Arginin (315 mg), Cholin (60 mg), Kyselina pantotenová (20 mg).

Dávkování
2 tablety denně. Vždy dostatečně zapít vodou.Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Skladujte v suchu a temnotě při teplotě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí.